هیچ وقت ،هیچ وقت سعی نکن خیلی به حریم خصوصی یه سری ادم ها نزدیک بشی.

این چیزیه که همیشه میگم‌به خودم،  ولی خب آدم با آدم فرق داره ، سه چهار نفری که باهاشون میری بیرون ، نون و نمک هم دیگر رو میخورین، و باهم صحبت میکنیم و به حرفاشون گوش میدی که مثلا نرو سر کلاس و  درس نخون و اینا ، بخاطر حرمتی که براشون قائلی ، 

بعد به خود اجازه میدی باهاشون راحت تر باشی ، بعد میبینی که نه.! اونا دستت رو گذاشتن تو حنا.نمیخوان مثل خودت باهاشون راحت باشی. ،اینا رو نمیگم که بگم اونا اشتباه میکنن.اینارو میگم به خودم که آدم باشم. زیاد به اون ور چارچوب آدما نکنم. آدم باشم.فضول نباشم و برای حریم خصوصی افراد ارزش قائل باشم ، همش بگو به خودت : برام‌مهم نیست! زندگی من به تو چه،  زندگی تو به من‌چه!

تامام.!!!

امروز رفتیم بمب ! خیلی خوردیم و خیلی چسبید ، من‌مادر خرج شدم و خب همش نگران برگشت پولمم، این رفتار برای خودم‌زشته ، ولی خب چه کنم؟! اینجوری ام دیگه .

سعی کردم با بعضی آدم ها سرسنگین باشم اما یکی امروز یه حرف خوب زد ، گفت وقتی به یه نفر محبت میکنی و بعدا میفهمی اشتباه خرجش کردی ، به خودت فکر کن ، خودت رو دوست داشته باش ، و به خودت افتخار کن که انقدر آدم خوبی هستی که بی دریغ از وجودت به آدم ها هدیه میکنی ، خب میخوام این رو یاد بگیرم.

۹۸۰۱۲۶ ، ۱۷:۴۵

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

dlnabx فروش عمده مواد غذایی سام Lucas سه نته ری احسان درسی دانلود اندکی سایه به نام خدایی که در همین نزدیکی است... اشعار محسن رهاورد سیمرغ پرواز پکیج تصفیه فاضلاب